Skip to main content

Regały do samochodów dostawczych – jak wybrać rozmiar?

16 lutego, 2022

Myśląc o regałach do samochodów dostawczych, musisz wiedzieć, że istnieje szereg informacji, które trzeba będzie znaleźć, aby uzyskać jak najwięcej z wyposażenia i regałów do samochodów dostawczych. Dowiedz się, jaki dobra odpowiedni rozmiar, decydując się na regały samochodowe.

Organizowanie wnętrza pojazdu nie jest łatwe, z tego powodu konieczne jest skontaktowanie się z profesjonalistami zajmującymi się montażem regałów do samochodów dostawczych, takimi jak my. W tym artykule mówimy o wymiarach samochodu dostawczego, ponieważ ważne jest, aby znać te szczegóły w celu dobrania regałów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Regały do samochodów dostawczych – rozmiary

W tym miejscu przechodzimy do najważniejszego punktu naszego artykułu, nie martw się, jeśli nie od razu wiesz jak to zrobić, ponieważ pisząc do nas lub po prostu dzwoniąc do nas, otrzymasz wszystkie brakujące informacje.

Co zo nacza, że regały samochodowe dostępne są w opcjach L1H1 czy L2H2

Czytaliście już Państwo wszystkie słowa: regały półkowe L1H1 lub regały półkowe L2H2 nie wiedząc, o czym mowa. To prawda, widziane w ten sposób, faktycznie mogą wydawać się trudne, ale w rzeczywistości ich znaczenie, a tym samym to, co reprezentują, jest niezwykle proste.

Wymiary vana, który zostanie przekształcony w mobilne atelier, są głównie używane przez producentów w celu rozróżnienia różnych wysokości fourgon. L” to długość furgonetki, a „H” to po prostu jej wysokość.

Jeśli więc mówimy o mniejszym modelu furgonu, będzie to „L1H1”, a jeśli mówimy o większym modelu, a więc o bardziej przestronnych wymiarach, mówimy o „L3H3”. Istnieją również L3 i L4 i dlatego w zależności od wielkości Państwa samochodu dostawczego możecie Państwo wybrać regały dostosowane do Waszych potrzeb i zapytać nas, czego potrzebujecie.

Tecnolam zawsze troszczy się o klienta i dlatego też chcieliśmy wyjaśnić Państwu, co oznaczają te numery i jaki jest konkretny cel rozróżniania wymiarów. Również dlatego, że pojęcia te mogą mieć zastosowanie do różnych marek samochodów dostawczych.

Co oznaczają konkretne symbole?

Regały samochodowe L1H1

Niewielki rozmiar, z zabudową odpowiednią na każdą okoliczność i dla każdego profesjonalisty, idealny dla sprzętu, który będzie używany codziennie. Wewnątrz można zainstalować jedną lub więcej półek, a drugą stronę pozostawić wolną, aby uniknąć zagracenia przedziału. W tym przypadku to, co można zrobić, to specjalnie zaprojektować wnętrze furgonu, tak by miał on zabudowę zamykaną zabudowę, a nawet praktyczne schodki.

Regały samochodowe L1H2

W tym przypadku długość „L”, jak widać, jest dokładnie taka sama, ale zmienia się wysokość. Dlatego też radzimy zastosować regały półkowe typu pionowego, bardzo wygodne w zawodzie hydraulika, gdy trzeba umieścić dłuższe rury lub materiały. Pionowe ustawienie w tym przypadku jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Regały samochodowe L2H1

Wymiar „L2” zapewnia większą szerokość, a wysokość w tym przypadku jest standardowa. Jednak dzięki swoim rozmiarom ten model regału daje Państwu możliwość dodania do niego kolejnych elementów modułowych. Myśląc w tym przypadku o indywidualnym wyposażeniu, mogą mieć Państwo dużą satysfakcję.

Regały samochodowe L2H2

W tym przypadku mamy do czynienia z naprawdę kompleksowym modelem, jest to model, który prawdopodobnie najczęściej można zobaczyć na drodze. Wymiary są idealne dla każdego zawodu. Można dodać różne półki, osłony nadkoli, szafy na wymiar i praktyczne półki.

Regały samochodowe L2H3

Tutaj również zalecamy dodanie półek na wysokość i dlaczego nie praktyczne półki i pojemniki. W późniejszych przypadkach, takich jak van L3H2 lub L3H3, mogą wystąpić problemy z parkowaniem lub znalezieniem odpowiedniego miejsca w mieście.

Dla mobilnego warsztatu w ogóle polecamy średnie furgonetki, aby można je było przystosować do klasycznego życia w mieście. Naszym zdaniem te furgonetki nadają się jako mobilny warsztat właśnie dlatego, że pozwalają na przewożenie warsztatu po mieście bez problemów z za małą przestrzenią.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym praktycznym katalogiem i do złożenia zapytania o bezpłatną wycenę 3D, aby mogli Państwo na własne oczy przekonać się, jaki rezultat przyniosą Państwu kolejne regały na samochody dostawcze.