Skip to main content

Kontakt – Zabudowy samochodowe Polska

Wybierając nas, masz pewność, że skupiamy się na Twoich potrzebach. Oferujemy zabudowy do wszystkich typów i marek samochodów dostawczych.

Zabudowy samochodowe Polska i cała Europa

Transformacja Twojego samochodu dostawczego może być niezwykle prosta i szybka.

Nasze zabudowy samochodowe pozwolą Ci lepiej zorganizować Twój warsztat pracy i podniosą prestiż Twojej firmy. W ofercie Tecnolam znajdziesz produkty, które pozwolą Ci zoptymalizować przestrzeń Twojego busa i ułatwią codzienne zajęcia, niezależnie od wykonywanej przez Ciebie pracy. Dzięki praktycznym półkom, regałom i szafkom, Twoje narzędzia będą zawsze pod ręką. Wykładziny i ścianki zabezpieczą ładunek, a bagażnik na drabinę ułatwi jej zdejmowanie i składanie. W ofercie jest także szeroki wybór akcesoriów, które pozwolą Ci jeszcze lepiej wykorzystać dostępne miejsce i przydadzą się w czasie pracy.

Dlaczego warto wybrać firmę Tecnolam – zabudowy samochodowe Polska?

W Tecnolam wyznajemy następujące wartości: profesjonalizm, niezawodność, bezpieczeństwo, zadowolenie klienta. Cieszymy się, kiedy dzięki naszym zabudowom, klienci mogą rozwijać swój biznes i osiągać kolejne sukcesy.

Odpowiednio wyposażony samochód dostawczy to narzędzie pracy, ale i wizytówka tego, kto ją wykonuje.

Produkty Tecnolam mają 3 lata gwarancji. Oferujemy pełne wsparcie techniczne i pomoc w przypadku problemów. Nasz zespół jest zawsze chętny do udzielenia wskazówek.

Nasze biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku.

Zapytaj o bezpłatną wycenę