Skip to main content

Regały samochodowe i półki do busa

Sami odpowiadamy za każdy etap produkcji

 

Kompletna zabudowa pojazdu obejmująca regały samochodowe, powinna być zaprojektowana w sposób przemyślany, maksymalnie wykorzystujący dostępną przestrzeń i uwzględniający indywidualne potrzeby jego właściciela.

Najważniejszym czynnikiem przy wyborze idealnego rozwiązania jest metraż samochodu. To od długości oraz szerokości paki zależy, jakie wyposażenie będzie można zaproponować do danego modelu samochodu.

Istnieje kilka sposobów zaaranżowania samochodu dostawczego. Poza dostępną przestrzenią, warto rozważyć także rodzaj wykonywanej pracy, a nawet indywidualne cechy użytkownika, takie jak na przykład wzrost.

Nasza zabudowa samochodów dostawczych obejmuje takie elementy jak: praktyczne regały samochodowe z przegrodami, wytrzymałe półki do busa, szafki z szufladami i przenośnymi, metalowymi skrzynkami narzędziowymi. W ofercie jest także ogromny wybór akcesoriów, które można wykorzystać do zabudowy tak, aby przystosować przestrzeń do własnych potrzeb. Są to między innymi wysuwane stoły warsztatowe z imadłem, dozowniki na płyny, pojemniki, etc.

Oferujemy także rampy, platformy, windy i pomosty, które ułatwią załadunek towarów.

Dla branż, które korzystają podczas pracy z drabiny, proponujemy praktyczny system mocujący, ułatwiający korzystanie z niej na co dzień. Bagażnik i relingi na drabinę znacznie ułatwiają proces transportu, składania i rozkładania drabiny nawet w przypadku wysokich dachów.

Bagażnik na drabinę jest bezpieczny nawet w przypadku zdarzenia drogowego.

Aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, oferujemy nie tylko półki do busa, ale i zabudowę drzwi. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki wytrzymałym listwom w aerodynamicznym kształcie, które nie wpływają znacząco na zużycie paliwa.

Oferujemy zabudowę obejmującą między innymi regały samochodowe i półki do busa wszystkich popularnych marek: Fiat, Iveco, Renault, Peugeot, Citroen, Ford, Mercedes, Nissan, Volkswagen, Toyota, Dacia, Hyundai i wielu innych.

Nasze rozwiązania są elastyczne i możemy dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, również tych niestandardowych. Regały samochodowe Tecnolam można dowolnie adaptować i uzupełniać o elementy takie jak rozmaite pojemniki czy skrzynie o różnym gabarycie.

Nasze zabudowy i półki do busa są bezpieczne i zgodne z przepisami ruchu drogowego

System TI-Van otrzymał znakomite wyniki w teście bezpieczeństwa, przeprowadzonym zgodnie z procedurą ECE-R17.

Dlaczego warto wybrać regały samochodowe i półki do busa Tecnolam?

  1. Oferujemy najlepsze, wysokiej jakości produkty do wyposażenia vana, w tym regały, szafki, półki do busa i elementy uzupełniające.
  2. Części można dowolnie aranżować i dostosować do różnych potrzeb zgodnie z Twoimi życzeniami.
  3. Nasi pracownicy chętnie pomogą i doradzą najlepsze rozwiązanie, odpowiadające Twoim oczekiwaniom.
  4. Dzięki naszej zabudowie nie tylko uporządkujesz, ale i zabezpieczysz przewożone przez Ciebie materiały, części i narzędzia.
  5. Ponieważ sami zajmujemy się wszystkimi etapami aranżacji Twojego samochodu, od projektu, poprzez produkcję wszystkich elementów, możemy zaproponować doskonały stosunek jakości do ceny.
  6. Dajemy gwarancję 36 miesięcy na nasze zabudowy, regały samochodowe i inne elementy.
  7. Oferujemy wsparcie techniczne w zakresie materiałów 24/7.

Wycena zabudowy do Twojego samochodu

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę oraz projekt zabudowy Twojego samochodu. Nasz zespół posiada ponad 40 lat doświadczenia w aranżacji i produkcji wyposażenia aut dostawczych i chętnie doradzi najlepsze rozwiązania. Regały samochodowe Tecnolam zostały zaprojektowane tak, aby można było przystosować je do każdego modelu samochodu. Są łatwe w montażu, dzięki czemu cały proces przekształcenia Twojego samochodu będzie szybki i bezproblemowy.

W ofercie posiadamy także zabudowy na wymiar, obejmujące regały, szuflady i półki do busa. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać przestrzeń swojego samochodu i dostosować ją do zadań specjalnych. Z pewnością zaspokoją one wymagania elektryków, instalatorów, hydraulików czy budowlańców.

Abyśmy mogli wycenić Twoją zabudową, wystarczy, że prześlesz nam jej projekt. Możesz także skorzystać z pomocy zespołu Tecnolam, który pomoże Ci w jego przygotowaniu. Na jego podstawie przygotujemy kosztorys, który obejmie wszystkie elementy zabudowy, czyli regały samochodowe, podłogi i inne akcesoria uwzględnione w projekcie. Po dokonaniu zamówienia, otrzymasz gotową zabudowę w ciągu kilku dni. Jej złożenie i montaż są niezwykle intuicyjne i nie sprawią problemu nawet amatorowi.

Nasze ceny są konkurencyjne, ponieważ samodzielnie zajmujemy się wszystkimi etapami produkcji Twojej zabudowy i nie zlecamy ich podwykonawcom. Możemy dzięki temu ograniczyć koszty, a tym samym zaproponować Ci świetne ceny i jakość, za którą ręczymy, bo produkty znamy od podszewki.

Wykorzystaj w 100% możliwości Twojego samochodu

Samochód dostawczy nie musi być jedynie środkiem transportu. Zamień go w prawdziwy warsztat na kołach.

Dostawa możliwa na terenie całej Polski

Regały samochodowe pomogą w utrzymaniu porządku i lepszej organizacji
Przykład półek z wyjmowanymi pojemnikami
Półki do busa to najlepszy sposób na utrzymanie porządku w samochodzie
Podłogi do samochodów dostawczych

Podłogi do samochodów dostawczych

Wykładziny ścienne do samochodów dostawczych

Wykładziny ścienne do busów

Regały samochodowe do vanów

Systemy półek i regałów do samochodów dostawczych

Zabudowy Tecnolam pomyślnie przeszły testy zderzeniowe zgodne z normą ECE-R17

Nasze produkty mają 36 miesięcy gwarancji