Skip to main content

Producent zabudowy do busów – Tecnolam

Tecnolam - producent zabudowy do busów

Tecnolam to producent zabudowy do busów, który wywodzi się z prowicji Pesaro we Włoszech. Pierwotnie siedziba firmy mieściła się przy ulicy Flaminia, gdzie czterdzieści lat temu zaczęły powstawać pierwsze projekty.

 

Tecnolam to firma, która łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność. Niezmiennie przykłada dużą uwagę do jakości wykonywanych produktów oraz eksperymentuje z nowymi materiałami i metodami produkcji, zapewniając klientom nowatorskie rozwiązania. Nieustannie opracowuje pomysły na zwiększenie efektywności i wytrzymałości oferowanych części i akcesoriów, tak aby klient mógł cieszyć się swoim samochodem przez długie lata.

Pracownicy Tecnolam za cel stawiają sobie zadowolenie klienta, chcąc zapewnić mu niezawodne wyposażenie samochodów, które będzie wspierać jego biznes i codzienną pracę.

Wiele lat doświadczenia pozwoliły firmie Tecnolam opracować proces produkcji, wykorzystujący najlepsze urządzenia do obróbki tworzyw sztucznych, metalu, drewna i innych używanych materiałów. Zaawansowana park maszynowy, którym dysponujemy, stawia Tecnolam w czołówce firm tego typu w Europie.

Tecnolam - firma z wieloletnią tradycją
Producent zabudowy do busów Polska

Tecnolam – historia

Przez lata Tecnolam rozbudowywał swoją produkcję i powiększał zaplecze techniczne o maszyny do o obróbki tworzyw sztucznych i drewna, co razem z urządzeniami do przetwarzania metalu sprawia, że Tecnolam jest jednym z niewielu producentów w Europie o tak szerokim zakresie. Jako jedna z niewielu firm wytwarza swoje produkty od początku do końca, nie zlecając żadnego z etapów produkcji innym podmiotom. Dzięki temu mogą zagwarantować ich wysoką jakość.

Model biznesowy obejmujący całość produkcji od A do Z pozwala także zaproponować klientom konkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji.

Wysoki poziom usług Tecnolam poświadcza między innymi certyfikat ISO 9002, który firma ta posiada od 1994. To szczególne wyróżnienie, biorąc pod uwagę, że 95% konkurencyjnych firm nie posiada takiego dokumentu.

Od tego czasu Tecnolam jako producent zabudowy do busów stał się firmą międzynarodową, rozpoznawalną nie tylko we Włoszech. Otworzył także nowe fabryki.

Obecnie Tecnolam nie tylko produkuje seryjne elementy wyposażenia, jak regały samochodowe i zabudowa, ale także oferuje produkty na wymiar. Indywidualne, spersonalizowane projekty są możliwe do realizacji dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu i zdobytej przez ten czas wiedzy na temat konstrukcji samochodów różnych marek, a także zaawansowanemu działowi inżynieryjnemu.

Obecnie przygotowujemy realizacje dla ponad 3000 tysięcy klientów i posiadamy 200 punktów sprzedaży i przedstawicielstwa w całej Europie. Tecnolam to producent zabudowy do busów, który pomimo dużej ekspansji wciąż pozostaje wierny swoim wartościom, wśród których najważniejsze są bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Tecnolam – bezpośredni producent zabudowy do busów

Znak towarowy Tecnolam jest zastrzeżony w Europie.

Tecnolam odpowiada za wszystkie etapy produkcji
Maszyny Tecnolam przy pracy

Tecnolam odpowiada za wszystkie etapy produkcji wyposażenia samochodów dostawczych

Tecnolam to bezpośredni i niezależny producent zabudowy do busów, posiadający innowacyjną strategię produkcyjną obejmującą cały proces produkcji od A do Z, odnoszący sukcesy na poziomie krajowym i międzynarodowym

Zadowoleni klienci w całej Europie

+10 000

Punkty sprzedaży w Europe

+250

Znak Tecnolam - producent zabudowy busów

Tecnolam jest znakiem zastrzeżonym na terenie Europy

Otrzymaj bezpłatną wycenę