Skip to main content

Regały modułowe do samochodu dostawczego dla każdego zawodu

29 grudnia, 2021

Tak! Wreszcie będziesz mógł skorzystać z nowych technologii i innowacji, aby zmaksymalizować swoje możliwości zawodowe. Regały modułowe do samochodu dostawczego pozwolą Ci odnieść sukces w branży!

Regały modułowe do samochodu dostawczego dla każdego zawodu – czy to możliwe?

Tak, ponieważ wiemy, jakie są codzienne potrzeby zawodowe każdego profesjonalisty. Niezależnie od tego, czy jesteś rzemieślnikiem, hydraulikiem, murarzem, instalatorem, mechanikiem, montażystą, konserwatorem, elektrykiem, wiesz, że Twój van jest niezbędny w codziennym życiu zawodowym.

Od ponad 40 lat zajmujemy się wyposażeniem vanów i produkujemy regały modułowe do samochodu dostawczego, dlatego doskonale znamy różne potrzeby. Nie tylko sprzedajemy produkt, ale także dajemy solidny fundament dla Twojego biznesu. Pomagamy Ci zrealizować Twoje marzenia, aby przekształcić samochód dostawczy w praktyczny mobilny warsztat.

W ofercie firmy Tecnolam znajdziesz rozwiązania skrojone dla każdego zawodu i wiele pomysłów na aranżację regałów modułowych dla różnych zawodów. Nie ma standardowych rozwiązań do każdego vana, każdy pracownik potrzebuje czegoś wyjątkowego, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę. W przeciwieństwie do innych firm, Tecnolam posiada bardzo zróżnicowany katalog produktów i właśnie dlatego różnimy się od innych firm.

Regały modułowe do samochodu dostawczego i standardowe rozwiązania dla floty handlowej?

Nie ma problemu! Również tym razem jesteśmy dla Was, w rzeczywistości w ramach standardowej linii wyposażenia stworzyliśmy trzy modele i trzy przedziały cenowe.

BASIC: dla tych, którzy potrzebują ustawić swoją furgonetkę, ale nie mają szczególnych potrzeb i potrzebują sprawdzonych produktów najwyższej jakości;

COMFORT: dla tych, którzy potrzebują produktów wysokiej jakości z praktycznymi półkami i wyjmowanymi szufladami;

LUXURY: najlepsze, co może zaoferować Ci standardowa zabudowa.

Istnieje możliwość wyboru w 100% spersonalizowanej konfiguracji w oparciu o potrzeby biznesowe. Tworzenie floty handlowej jeszcze nigdy nie było tak proste. Personel jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci wybrać najlepsze regały modułowe do samochodu dostawczego w oparciu o Twoje potrzeby dnia i pracy.

Regały modułowe do samochodu dostawczego dla każdego zawodu

Wyposażanie furgonetki wewnątrz oznacza spędzenie wielu godzin na projektowaniu, zwłaszcza gdy wybierasz opcję „zrób to sam”. System modułowy zaprojektowany przez Tecnolam jest doskonały i niezawodny, ponieważ opiera się na bezpieczeństwie ludzi i narzędzi, ale nie tylko – można go dostosować do wszystkich potrzeb pracy.

System modułowy, który oferujemy jest przeznaczony do ustawiania furgonetek wszystkich marek i jest w pełni konfigurowalny. Komponenty są dostępne w różnych rozmiarach, co daje większą możliwość wyboru. Raz zakupiony zestaw może zostać zdemontowany i dostosowany do innego vana, w zależności od potrzeb.

Przekształcenie furgonetki w mobilny warsztat dla każdego zawodu

Od ponad 40 lat Tecnolam jest zaangażowany w wyposażanie furgonetek tak, by stały się mobilnym warsztatem. Przystosowanie vana i przekształcenie go w mobilny warsztat jest proste z naszą przejrzystą instrukcją. Najlepsze rezultaty można uzyskać dzięki: regałom dostosowanym do potrzeb, półkom, walizkom i pojemnikom, m.in. z tworzywa sztucznego, separatorom i półkom.

Posiadanie mobilnego warsztatu to gwarancja pracy w bezpiecznych warunkach. Tecnolam posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, aby zagwarantować bezpieczeństwo. Tecnolam, dzięki wysokiej jakości materiałowi, solidnie zamocowanemu, jest w stanie zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo.

Wszystkie komponenty i produkty, ale przede wszystkim regały modułowe do samochodu dostawczego Tecnolam są certyfikowane i zgodne z prawem. Gama akcesoriów, które Tecnolam zaprojektował do stworzenia mobilnego warsztatu, jest również bardzo szeroka i dostępna dla wszystkich profesjonalistów.

Jakie są korzyści z zakupu i montażu regału w oparciu o charakterystykę waszej pracy?

Korzyści jest wiele i każda z nich jest ważnym powodem do zakupu zestawu Tecnolam. Odkryjmy je razem w praktycznym podsumowaniu:

  • Niezawodność: Tecnolam jest wysoce profesjonalną i poważną firmą, obecną na włoskim terytorium od ponad 40 lat.
  • Materiały są najwyższej jakości, a każdy produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją.
  • Porządek i czystość w przedziale furgonetki.
  • Montaż jest prosty, a zestaw jest wysyłany do warsztatu, firmy i do osób prywatnych w ciągu 10/15 dni.
  • Istnieje możliwość wyboru standardowej konfiguracji: BASE, COMFORT i LUXURY.
  • Możesz wybrać wyposażenie w 100% dostosowane do twoich potrzeb, w oparciu o twój profesjonalizm.
  • Możesz dowolnie łączyć różne warianty zabudowy i regały modułowe do samochodu dostawczego.
  • Uzyskanie mobilnego warsztatu jest łatwe dzięki poradom personelu Tecnolam.
  • Zaletą wyboru zestawu Tecnolam jest posiadanie produktu dostosowanego do waszego profesjonalizmu w oparciu o wasze potrzeby biznesowe i osobiste.
  • Możecie również wyposażyć dach furgonetki w praktyczne, łatwe w montażu drzwi.

Jakość i bezpieczeństwo w regałach do furgonetek dostosowanych do każdego zawodu

Jakość jest dla nas ważna w Tecnolam. Słuchamy opinii naszych klientów, a nasze regały modułowe i systemy do samochodu dostawczego są regularnie testowane i ulepszane. Używamy najnowocześniejszych technik symulacyjnych i wysyłamy krytyczne części naszej gamy produktów do testów zderzeniowych. Bezpieczeństwo jest najważniejszą rzeczą. Zabezpieczenie wszystkich materiałów i narzędzi przewożonych w Twoim vanie chroni nie tylko Ciebie, ale także innych uczestników ruchu.

Zamówienie darmowej wyceny wraz z wizualizacją 3D jest proste, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a otrzymasz wszystkie informacje, których potrzebujesz, by przygotować profesjonalny zestaw.