Skip to main content

Półki do samochodu dostawczego – profesjonalne umeblowanie wana

22 grudnia, 2021

Każdemu, kto prowadzi własną działalność i świadczy usługi, zależy na profesjonalnym sprzęcie, który ułatwi wykonywanie obowiązków. Odpowiednio dobrane rozwiązania pozwalają na szybsze działania, podnoszą komfort pracy i jakość efektów, a także – o czym warto pamiętać – wpływają pozytywnie na wizerunek fachowca. Niezależnie od branży, wysokiej klasy sprzęt zawsze jest dobrze odbierany przez klientów. Nie inaczej jest w przypadku wszelkiej maści instalatorów, monterów i innych osób wykorzystujących do pracy samochody dostawcze. Dzięki praktycznej zabudowie obejmującej między innymi półki do samochodu dostawczego, szuflady i skrzynie, mogą oni stworzyć na pace vana, prawdziwy mobilny warsztat i podnieść jakość świadczonych przez siebie usług, poszerzyć ofertę, a także zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wysokiej jakości półki do samochodu dostawczego pomogą osiągnąć sukces

Z doświadczenia firmy Tecnolam wynika, że odpowiednio zaprojektowana zabudowa samochodu dostawczego znacznie podnosi prestiż firmy. Tecnolam jest producentem elementów zabudowy do wszystkich samochodów popularnych marek i posiada wieloletnie doświadczenie w doradzaniu najlepszych pomysłów swoim klientom. Modułowe rozwiązania umożliwiają łączenie różnych rozwiązań, dzięki czemu można osiągnąć optymalne efekty. 

Zaletą posiadania zabudowy w samochodzie dostawczym jest to, że wszystkie potrzebne narzędzia, urządzenia i części są zawsze pod ręką, posegregowane i zorganizowane według Twoich upodobań! Niezależnie od tego, czy przewozisz głównie drobne elementy i części, które łatwo zgubić i zawsze trudno znaleźć pośród wielu podobnych modeli, czy korzystasz głównie z dużych urządzeń. Praktyczne regały pozwolą Ci uporządkować wszystkie akcesoria według kategorii, typu lub rozmiaru, w zależności od Twoich upodobań. 

Tecnolam –  półki do samochodu dostawczego

Tecnolam oferuje doskonałe systemy obejmujące półki, szuflady i skrzynie, które łatwo zamontować samemu. Wszystkie produkty Tecnolam wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałej stal o grubości 20 i 10, pokryte poliestrowym proszkiem. Są odporne na uszkodzenia i odpowiednie dla każdego rodzaju pracy.

Każda półka Tecnolam wyposażona jest w:

 • Przegrody aluminiowe, które można samemu dostosować do własnych potrzeb,
 • Maty antypoślizgowe zabezpieczające przewożone przedmioty.

W szufladach przewidziano praktyczne, gumowe maty, które chronią przed przesuwaniem się narzędzi i innych elementów. Zapobiegają one także zgubieniu się drobnych części, dzięki czemu Twoje akcesoria będą zawsze kompletne i gotowe do pracy. Każda półka może utrzymać ciężar ok. 92 kg. Dokładna wytrzymałość zależy od wybranego modułu, a także modelu Twojego samochodu. Półki mają nośność 30 kg.

Tecnolam posiada rozwiązania dla każdej profesji, niezależnie od tego czy jesteś hydraulikiem, elektrykiem lub murarzem. Moduły Tecnolam usprawnią pracę w praktycznie każdej branży, pozwolą zaoszczędzić przestrzeń w vanie oraz czas na szukaniu konkretnej części w zakamarkach zagraconej paki. Odpowiednio dobrana zabudowa samochodu dostawczego to jednak nie tylko lepsza organizacja pracy, ale także duże ułatwienie w przypadku sprzątania auta. 

Tecnolam oferuje zarówno gotowe konfiguracje obejmujące półki do samochodu dostawczego, jak i udogodnienia na wymiar na życzenie klienta.

100% personalizowane półki do samochodu dostawczego

Tecnolam dba o zadowolenie swoich klientów i od ponad 40 lat w profesjonalny sposób zajmuje się wyposażeniem samochodów dostawczych. Zespół projektantów doskonale zna najróżniejsze zastosowania vanów i potrafi doradzić praktyczne rozwiązania dla każdego rodzaju wykonywanej działalności.

Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane moduły odpowiadały na najróżniejsze potrzeby, a oferowane produkty rzeczywiście wpływały na komfort pracy klientów. Półki, w zależności od potrzeb, mogą zostać wyposażone w drzwiczki zabezpieczające przewożone artykuły przed wypadnięciem i uszkodzeniem. W ofercie są także półki do samochodu dostawczego typu rynny otwierane z boku. Praktycznie wszystkie moduły można modyfikować i dostosowywać w zależności od wymagań klienta. 

Priorytetem Tecnolam, oprócz zadowolenia klienta, jest także bezpieczeństwo. Każdy element zabudowy posiada odpowiednie atesty oraz certyfikaty i przeszedł surową kontrolę. Poszczególne konfiguracje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby chroniły przewożone przedmioty i w żaden sposób nie zagrażały użytkującym je osobom.

W końcu półki do samochodu dostawczego to także ogromna wygoda. Z łatwością znajdziesz dzięki niej potrzebne w danym momencie narzędzia. Ponadto, niektóre moduły mają także wyciągane skrzynki na narzędzia, w które zapakujesz części i akcesoria potrzebne do pracy u klienta.

Akcesoria i elementy zabudowy

 • Metalowe szuflady
 • Przezroczyste szuflady
 • Stoły robocze
 • Półki otwarte lub zamknięte, z drzwiczkami
 • Plastikowe skrzynie
 • Szafki, które z łatwością powiększą nawet większe narzędzia
 • Półki typu rynny bez przegródek

Dlaczego warto zdecydować się na półki do samochodów dostawczych Tecnolam?

 • Półki są praktycznym rozwiązaniem, które z łatwością pomieści różnego rodzaju przedmioty.
 • Gotowe konfiguracje dostępne są w trzech wariantach: BASE, COMFORT i LUXURY.
 • Istnieje możliwość personalizacji i stworzenia konfiguracji na podstawie wymagań klienta.
 • Są bezpieczne i zaprojektowane zgodnie z najwyższymi normami.
 • Mają 36 miesięcy gwarancji.
 • Są wysyłane w ciągu 72 dni godzin, prosto z zakładu produkcyjnego do Twojego domu.
 • Są bardzo proste w złożeniu, a w przypadku problemów Tecnolam służy pomocą i wsparciem.
 • Wyróżnia je bardzo wysoka jakość i wytrzymałość użytych w ich produkcji materiałów, dzięki czemu są odporne i będą służyć przez długie lata.
 • W ofercie firmy Tecnolam znajduje się mnóstwo dodatkowych akcesoriów, w które można doposażyć półki do samochodu dostawczego.

Dlaczego warto wyposażyć swój samochód dostawczy w półki?

Porządek w samochodzie firmowym jet ważny ze względu na czas, jaki można zaoszczędzić na szukaniu odpowiednich części i narzędzi. Ponadto dobrze zorganizowany samochód wygląda lepiej w oczach klienta. Dzięki wykorzystanym materiałom, półki są także niezwykle łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, są także odporne na popularne, delikatne detergenty. 

Półki chronią także przewożone przez Ciebie przedmioty i pozwalają uniknąć wydatków związanych z kupnem nowych oraz przestojów spowodowanych brakiem kluczowych dla Twojej działalności urządzeń.

Dlaczego warto wybrać Tecnolam?

 1. Wysoka jakość oferowanych produktów.
 2. Możliwość modyfikacji i personalizacji rozwiązań.
 3. Wiarygodność firmy i długoletnie doświadczenie.
 4. 36 miesięcy gwarancji.
 5. Dostawa w 72 godziny.
 6. Przyjazny i profesjonalny zespół chętny do pomocy.
 7. Bezpłatna wycena projektu i wizualizacja zabudowy w 3D.

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, skontaktuj się z pracownikami Tecnolam i wybierz rozwiązanie najlepsze dla Twojego biznesu. Przypominamy, że możemy w pełni wyposażyć każdy samochód dostawczy, m.in. Volkswagen Crafter, Peugeot Partner, Opel Vivaro i wiele innych. Świadczymy usługi dla wszystkich sektorów i branż i posiadamy doświadczenie w doradzeniu najlepszych pomysłów dla każdego typu pracy. Rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie Twoja praca, naszą pracą jest dostarczenie Ci najlepszych rozwiązań, abyś mógł wykorzystać w pełni potencjał swojego samochodu dostawczego, oszczędzić pieniądze i czas.