Skip to main content

Regały do samochodów dostawczych – które wybrać?

22 stycznia, 2022

Czy myślisz o wyposażeniu swojego pojazdu w praktyczne regały do samochodów dostawczych? Jesteś we właściwym miejscu. Wyposażenie vana w regały do samochodów dostawczych to dobry sposób na poprawę warunków codziennej pracy. Nie lekceważ znaczenia wyposażenia wnętrza furgonetki, ponieważ może ono pomóc ci podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Utrzymanie porządku w furgonetce robi różnicę, ponieważ:

  • Pozwala ci znaleźć wszystkie twoje narzędzia i wszystkie małe części.
  • Pomaga ci utrzymać wszystko w ekstremalnej czystości (szczególnie w takim okresie jak teraz, kiedy na zewnątrz jest śnieg i błoto).
  • Pozwala ci zachować bezpieczeństwo i nie ryzykować, że coś się zepsuje w vanie.
  • Masz 36-miesięczną gwarancję na regały do furgonetki, jeśli kupisz je od Tecnolam.

Jak skonfigurować regały do samochodów dostawczych?

Możesz zamówić wyposażenie furgonetki na miarę, a żeby wstępnie określić, jak będą wyglądały regały do samochodów dostawczych, możesz poprosić o darmowy wizualizację 3D.

Chodzi o to, by wyposażyć Twój samochód dostawczy w taki sposób, by stał się bardziej funkcjonalny i praktyczny w Twojej pracy. Wyposażenie furgonetki musi być wartościowe oraz łatwe w modyfikacji i przede wszystkim musi być oparte na potrzebach firmy lub osoby prywatnej, która planuje je w swoim samchodzie.

Jak możecie zauważyć na podstawie modeli i marek samochodów dostawczych, które znajdziecie na naszej stronie, cechą szczególną jest to, że każda furgonetka może być wyposażona w półki i regały do samochodów dostawczych zaprojektowane w celu poprawy warunków pracy. W rzeczywistości, na przykład, półki są przystosowane zarówno do małych samochodów dostawczych typu Volkswagen Caddy, jak i do dużych furgonetek, np. Fiat Ducato.

Na przykład, jeśli zdecydujesz się wyposażyć swojego vana w regały po lewej stronie, możesz zdecydować się na umieszczenie stołu warsztatowego na dole vana, a po prawej stronie tylko półek lub ewentualnie szafy, aby zostawić więcej miejsca w swoim przedziale.

Dodatkowo regały do furgonetki posiadają praktyczne osłony nadkoli. Każdy regał może wspierać osobny mebel z funkcjami, które sam wybierzesz.

Przykład zabudowy obejmującej praktyczne półki do samochodów dostawczych

JAK WYKONANE SĄ NASZE REGAŁY DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH?

Przede wszystkim charakteryzuje je niewielka waga, są lekkie i nie wpływają znacząco na masę całego samochodu. Półki mogą mieć różną wysokość, mogą być ustawiane jedna na drugiej i wyposażone w praktyczne maty antypoślizgowe, idealne, jeśli chcesz umieścić na nich przedmioty, które absolutnie nie mogą spaść.

Można też wybrać regały wyposażone w zamykane drzwiczki, aby uniknąć sytuacji, w której podczas transportu narzędzia wypadają i wypadają na zewnątrz.

Dla tych, którzy tego chcą, dostępne są również otwierane na bok rynny, idealne na przykład do transportu rur i wszystkich przedmiotów o określonej długości.

Dostępne są również praktyczne i różnej wielkości wysuwane półki na walizki. Zatrzaski umieszczone z boku zapewniają, że walizka jest odpowiednio unieruchomiona, więc nie martw się, ponieważ Tecnolam kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo w pracy zarówno dla ludzi jak i rzeczy. W rzeczywistości każdy z naszych produktów genialnie przeszedł wszystkie testy zderzeniowe.

Wreszcie, są półki bez przegród i krawędzi w przypadku różnych potrzeb. Te półki są idealne do przechowywania materiałów, które zajmują dużo miejsca, pudełek itp. Sam wybierz stronę, po której chcesz wyposażyć swojego vana w półki.

Możesz wybrać prawą stronę, lewą stronę, obie strony, Twój wybór będzie pewny, kiedy otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i będziesz mógł w końcu sam zobaczyć rezultat żądanej pracy.

REGAŁY DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH DLA WSZYSTKICH MAREK – TO MOŻLIWE?

W naszej ofercie znajdziesz regały do samochodów dostawczych zbudowane z najlepszych materiałów: solidne i lekkie. Z łatwością stworzysz z nich zestaw odpowiadający Twoim potrzebom i zaprojektujesz idealną zabudową Twojego vana.

Mamy regały stalowe i aluminiowe do furgonetek wykonane z wysokowytrzymałej stali, po zamocowaniu których możesz korzystać z każdego komfortu. Mamy również regały drewniane, ultra odporny materiał.

Do każdego regału dołączona jest: ultralekka zmywalna mata antypoślizgowa, która zapobiega przesuwaniu się przedmiotów i chroni podłogę vana przed uszkodzeniem. Każda półka wyposażona jest również w aluminiowe przegrody z plastikowymi ogranicznikami, które tłumią wszelkie drgania.

Używamy najlepszych materiałów do naszych regałów do furgonetek, aby pozwolić Tobie i Twojej firmie mieć najlepszy komfort i najlepszy potencjał. Przypominamy, że Tecnolam stworzył dla tych, którzy już chcą mieć zestaw wyposażenia, kilka zestawów zaprojektowanych z uwzględnieniem różnych potrzeb tak, aby można było od razu zamontować je w Twoim samochodzie.

Uwaga: każdy zestaw obejmuje półki do samochodów dostawczych oraz niezbędne akcesoria

  • BASE: dla tych, którzy chcą mieć zestaw podstawowy, ale ze wszystkimi wygodami zaprojektowanymi, by poprawić ich warunki pracy
  • COMFORT: dla tych, którzy potrzebują czegoś, co pomoże im w codziennej pracy i co pomoże utrzymać porządek i czystość w ich vanie
  • LUXURY: każdy środek ostrożności jest zaprojektowany tak, aby pomóc firmie lub osobie prywatnej, która go wybierze: półki, teczki, osłony nadkoli, pojemniki z gumowymi matami, aby uniknąć upadków.

Poza regałami, które z łatwością wybierzesz, korzystając z naszych katalogów, możesz skorzystać z naszej pomocy dzięki praktycznym poradom, które znajdziesz na naszym blogu, a w szczególności w kolejnych artykułach.

Jeśli chcesz poprosić o wycenę 3D, wypełnij nasz formularz, mamy półki i regały do samochodów dostawczych dla wszystkich marek. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby doradzić Ci, co najlepiej pasuje do Twojego zawodu.