Skip to main content

Regały samochodowe dla elektryków

22 stycznia, 2022

Z tego artykułu dowiesz się, jak wybrać i zamontować regały samochodowe dla elektryków. Jeśli zatem interesują Cię regały dla elektryków, to jesteś we właściwym miejscu.

Każdy samochód dostawczy ma swoje ograniczenia, ale dzięki naszej firmie możesz w końcu dać upust swojej kreatywności, a przy tym wyposażyć swój samochód w wygodną zabudowę, która z łatwością spełni Twoje potrzeby biznesowe.

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu dostawczego, np. Fiata Talento, Fiata Scudo, furgonetki Dacia, czy Renault i chcesz dać mu nowe życie i nowe możliwości pracy dla siebie i swojej firmy, to doskonale! Jesteś we właściwym miejscu.

Wyposaż swój samochód, z którego korzystasz na co dzień, w praktyczne regały oraz zabudowę i podnieś komfort swojej pracy.

Jakie regały samochodowe dla elektryków warto zamontować w samochodzie?

Wyposażenie furgonetki jest modułowe, co oznacza, że może zawierać kilka podstawowych elementów, które mogą być ze sobą dowolnie łączone, aby uzyskać idealny efekt. Wybierz części zabudowy, które najlepiej pasują do Twojego stylu pracy, odpowiadają rozmiarom używanych przez Ciebie części, narzędzi oraz przewożonych przedmiotów.

Możesz zacząć, jak to się mówi, „od niższych pięter”, czyli praktycznej podłogi, która pozwoli Ci zabezpieczyć wnętrze auta przed uszkodzeniami spowodowanymi np. przez ostro zakończone narzędzia, jak śrubokręty. Jeśli nie chcesz zarysować podłogi, wykładzina może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Podobnie jest w przypadku ścian, je także można ochronić przed zabrudzeniami i rysami, decydując się na okładziny do samochodów dostawczych. Są one niezwykle łatwe w utrzymywaniu czystości. Jeśli zdarzy Ci się zabrudzić okładzinę, co w niektórych pracach jest nie do uniknięcia, wystarczy, że przetrzesz ją na mokro. W naszej ofercie jest kilka różnych rodzajów podłogi, na którą możesz zdecydować się, podczas składania zapytania o wycenę i render 3D.

Czy regały samochodowe dla elektryków mogą podnieść jakość pracy i pomóc w wykonywaniu obowiązków?

Jako dobry elektryk będziesz musiał również rozważyć regały. Jeśli miałbyś rozważyć najlepsze regały, które są idealne do Twojej pracy, polecamy Ci nasze. Nasze regały są wytrzymałe i lekkie jednocześnie, dobrze zmontowane i z nieskończonymi możliwościami dostosowania do potrzeb klienta.

Każdy regał wewnątrz może zawierać:

  • wykonane na zamówienie pojemniki z matami antypoślizgowymi, aby jak najlepiej pomieścić Twoje małe i duże narzędzia,
  • pojemne szuflady na małe narzędzia,
  • wyjmowane skrzynki, najlepsze w branży.

Dodatkowo w ofercie dostępne są też plastikowe skrzynki z przegródkami, przydatne na małe materiały, idealne do zabrania gdziekolwiek chcesz i gdziekolwiek musisz iść, aby wykonać swoje zadanie.

Kolejny pomysł, jaki proponujemy dla elektryków, którzy wykorzystują samochód dostawczy do wykonywania zleceń, to osłony nadkoli. Pozwolą one wykorzystać całą dostępną przestrzeń, a przy tym ochronić nadkola przed uszkodzeniami.

Następnym elementem, który warto wziąć pod uwagę, decydując się na zabudowę i regały samochodowe dla elektryków, to czy warto wyposażyć je w otwierane szafki. Wydaje się to banalne, ale dobrze wykonana szafka może pomieścić naprawdę dużo materiału, a przede wszystkim pozwoli lepiej zorganizować swoją pracę, ponieważ potrzebne rzeczy będą zawsze pod ręką.

Nasze zabudowy są również doskonale zaprojektowane dla tych, którzy zajmują się instalacją i montażem elektryki. Jeśli często zdarza się, że musisz przewozić dłuższe narzędzia w swoim vanie, możesz pomyśleć o doskonałym stojaku przeznaczonym specjalnie do tego typu przedmiotów. W ten sposób unikniesz zagracenia auta.

Lukrem na torcie naszych zestawów do furgonetki są liczne akcesoria, które mogą wzbogacić twój samochód dostawczy i sprawią, że zabudowa będzie kompletna.

Jakie akcesoria polecamy do samochodu dostawczego elektryków?

W naszej ofercie znajdziesz jednak nie tylko regały samochodowe dla elektryków, ale także dla wielu innych zawodów. W asortymencie jest szeroka gama akcesoriów i możesz się o tym przekonać, pytając nas o katalog z najlepszymi akcesoriami. W 2021 roku wielu nowych klientów zaufało nam, chcąc, aby ich furgonetka dla elektryków stała się prawdziwym mobilnym warsztatem, który nie umknie uwadze klientów.

Wykonujemy tę pracę z pasją, a przede wszystkim z myślą o tym, by naprawdę pomóc naszym klientom pracować z wykorzystaniem 100% ich możliwości i maksymalnie ułatwić im wykonywanie obowiązków.

Nasze najlepsze akcesoria do samochodu dostawczego dla elektryków:

  • Idealna wysuwana rynna do przytrzymywania rur, przewodów i innych przedmiotów, które się rozciągają.
  • Plastikowe tace do dodania do półek, świetne na wszystkie małe przedmioty, które w przeciwnym razie mogłyby spaść na ziemię i zgubić się.
  • Szuflady pod podłogą, niesamowity sposób na zwiększenie przestrzeni w twoim elektrycznym vanie.
  • Wybierz również idealny regał dla swojego vana!

Nasze regały do samochodów dostawczych dla elektryków są bezpieczne i niezawodne, posiadają niezbędne atesty oraz zostały poddane testom zderzeniowym.

Poproś o bezpłatną wycenę online, dostępną dla wyposażenia Twojego samochodu dostawczego dla elektryków. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, aby zaoferować Wam to, co najlepsze i umożliwić stworzenie prawdziwego mobilnego warsztatu!