Skip to main content

PODŁOGI DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Panele podłogowe i podłogi do samochodów dostawczych i użytkowych

“Panele i płyty podłogowe do samochodów dostawczych zabezpieczają ich wnętrze i – dzięki wysokiemu współczynnikowi tarcia – zapewniają większą stabilność ładunku.”

Trwałość i odporność to kluczowe elementy, które trzeba wziąć pod uwagę podczas aranżacji wnętrze samochodu dostawczego. Gwarantujemy, że nasze materiały będą służyć Ci przez wiele lat.

Używamy najlepszych materiałów, w celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Nasze płyty podłogowe do samochodów dostawczych wykonane są ze sklejki pokrytej filmem fenolowym z aluminiowymi krawędziami. Są one zabezpieczone specjalnymi żywicami antypoślizgowymi, chroniącymi przed pleśnią. Panele i płyty podłogowe do samochodów dostawczych Tecnolam łatwo utrzymać w czystości, można je myć, ponieważ nie przepuszczają cieczy.

VIDEO TUTORIAL – JAK ZAMONTOWAĆ PŁYTY PODŁOGOWE DO SAMOCHODÓW DOSTWCZYCH

Nasze płyty podłogowe do samochodów dostawczych możesz założyć sam, korzystając z naszych materiałów instruktażowych. Zobacz film objaśniający cały proces i sprawdź, jakie to proste!

Skontaktuj się z zespołem Tecnolam, aby dokonać najlepszego wyboru. Nasi eksperci chętnie doradzą jakie podłogi do samochodów dostawczych będą najlepsze do Twojego typu pojazdu!

Nie wszyscy klienci posiadają wiedzę na temat niestandardowych i spersonalizowanych rozwiązań, jakie można zastosować w ich autach. Zespół Tecnolam chętnie podpowie, jak maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego samochodu!

Podłogi do samochodów dostawczych:

 • Płyty podłogowe do samochodów dostawczych Zapewniają świetny wygląd i podnoszą estetykę samochodu
 • Podłogi samochodowe są łatwe do samodzielnego montażu
 • Płyty podłogowe do samochodów dostawczych będą służyć Ci wiele lat, ponieważ są wykonane w wysokiej jakości materiałów
 • Panele podłogowe do samochodów są wytrzymałe i odporne na zużycie nawet przy częstej eksploatacji.

Jak wykonane są płyty podłogowe do samochodów dostawczych?

 • Do ich produkcji użyto sklejki o grubości 12 mm, pokrytej filmem fenolowym.
 • Mają aluminiowe krawędzie i są pokryte żywicą antypoślizgową, zapobiegającą pleśni i zarysowaniom.
 • Łatwe w utrzymaniu czystości materiały, odporne na mycie wodą.

Jakie właściwości mają podłogi do samochodów dostawczych marki Tecnolam?

 • Nieprzepuszczalny materiał
 • Antypoślizgowa powierzchnia
 • Ochrona przed pleśnią
 • Dostępne dla wszystkich typów pojazdów
Panele podłogowe do samochodów dostawczych Tecnolam
Płyty podłogowe do samochodów dostawczych Tecnolam
Podłogi do samochodów dostawczych Tecnolam

Dlaczego płyty podłogowe do samochodów dostawczych Tecnolam wykonane są ze sklejki fenolowej?

Płyty podłogowe do samochodów dostawczych nie tylko wpływają na grubość podłogi, ale także sprawiają, że staje się ona bardziej odporna na ciężar. Ponadto jest ona bezpieczna dla użytkownika, zabezpiecza przed poślizgnięciem się i upadkiem, co jest szczególnie ważne w przypadku prac warsztatowych. Nie pozwala na przesuwanie się ładunku, przewożonych przedmiotów i narzędzi, a co za tym idzie, chroni przed ich uszkodzeniem.

Jak powstaje podłoga wielowarstwowa?

Wiele warstw podłogi pozwala nam na osiągnięcie idealnie równej i prostopadłej do ziemi powierzchni. Podłogi do samochodów dostawczych muszą mieć profile aluminiowe, które chronią jej brzegi i zabezpieczają wspomniane warstwy tak, by nie dostała się do nich wilgoć. Co więcej, zabezpieczają przed uszkodzeniem.

Powierzchnia paneli powinna być pokryta warstwą ochronnej farby, która zabezpiecza materiał, ale także tworzy na nim antypoślizgową powłokę. Farby do podłóg zawierają silikon i to właśnie on w największym stopniu wpływa na antypoślizgowe właściwości podłogi. Ponadto, sprawia, że podłoga nie absorbuje płynów i olejów, a tym samym przez cały czas pozostaje w niezmienionym stanie.

Czy samodzielny montaż podłogi będzie trudny dla hydraulika, elektryka lub instalatora?

Twoje zamówienie realizujemy natychmiast po jego otrzymaniu, zatem czas oczekiwania jest wyjątkowo krótki. Sami zajmujemy się wszystkimi etapami produkcji, dlatego jesteśmy niezależni od innych firm, które mogą mieć opóźnienia.

Podłogi do samochodów dostawczych montowane są od strony tylnych drzwi, pod kątem prostym do nadwozia. Są one doskonale dopasowane, dodatkowo można nałożyć wokół nich warstwę silikonu, aby jeszcze bardziej wygłuszyć przestrzeń ładunkową.

Nałożenie silikonu nie tylko wpłynie na komfort pracy w mobilnym warsztacie, ale także dodatkowo wzmocnie podłogę i podniesie jej bezpieczeństwo. Dodatkowo zabezpieczy ewentualne luki, dzięki czemu woda nie będzie dostawała się do środka paneli.

Opisany powyżej sposób montażu zapobiega wibracjom oraz hałasowi. O tym, jaki rodzaj podłogi będzie najodpowiedniejszy do Twojego samochodu, możesz dowiedzieć się, wysyłając wiadomość z prośbą o wycenę. Elegancka i profesjonalnie wykonana podłoga Twojego auta z pewnością nie umknie uwadze Twoich klientów, którzy docenią perfekcyjne wykończenie i solidność. To dodatkowo wpłynie na prestiż Twojej marki i postawi Cię w pozytywnym świetle, jako eksperta w swojej dziedzinie!

Płyty podłogowe do samochodu dostawczego zwiększą bezpieczeństwo i profesjonalizm twojej pracy.

Dzięki perfekcyjnie zamontowanej podłodze zwiększy się bezpieczeństwo Twojej pracy. Będziesz mógł utrzymywać porządek i przewozić drogie materiały oraz narzędzia w sposób niezagrażający im. ZW przypadku zabrudzeń, które są nie do uniknięcia przy pewnych typach prac, po prostu zmyjesz podłogę wodą, nie uszkadzając jej i w żaden sposób nie naruszając konstrukcji.

Bądź wymagający, podobnie jak Twoi klienci. Oczekuj najwyżej jakości od produktów dla Twojego samochodu dostawczego. Gwarantujemy, że nasze płyty podłogowe do samochodów dostawczych spełnią Twoje oczekiwania!

Przewagą naszych podłóg nad podłogami z surowego drewna, jest ich odpowiednia konserwacja, wykorzystanie kilku warstw sklejki, pokrycie ich silikonem i zabezpieczenie przed wilgocią. Takie rozwiązanie chroni przed pleśnią i pozwala uniknąć nieprzyjemnego zapachu w samochodzie.

Oferujemy podłogi do samochodów dostawczych wszystkich popularnych marek.

Podłogi Tecnolam dostępne są dla wszystkich, popularnych marek i modeli samochodów. Ich wymiar dostosowujemy indywidualnie do każdego modelu, dzięki czemu są one idealnie dopasowane i w 100% pokrywają podłogę auta.

Dlaczego warto wybrać podłogi do samochodów dostawczych Tecnolam

 • Podłogi do samochodów dostawczych wykonane na wymiar ze sklejki o grubości 21 mm z aluminiowymi brzegami zabezpiecza wnętrze samochodu, dzięki czemu cały samochód będzie służył Ci dłużej.
 • Dobrze wykonana podłoga pozwoli Ci lepiej chronić przewożone towary oraz narzędzie, dzięki czemu unikniesz ich uszkodzenia. Wpłynie zatem pozytywnie na bezpieczeństwo i komfort pracy.
 • Podłoga jest idealną bazą do rozbudowy wnętrza o kolejne elementy, takie jak regały, szafki i inne akcesoria do przechowywania, które pozwolą Ci utrzymać idealny porządek.

Podłogi i płyty podłogowe do samochodów dostawczych Tecnolam są przygotowywane tak, aby w całości pokryć powierzchnię samochodu i jest idealnie dopasowana. Aby wyciszyć wnętrze i uczynić je jeszcze bardziej zwartym, warto dodać wokół warstwę silikonu.

To wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo i ułatwi mycie podłogi w przyszłości, a także ułatwi mycie i utrzymanie porządku. Pamiętaj, że wygląd Twojego auta wpływa także na Twój wizerunek jako fachowca.

Dzięki dużej wytrzymałości materiałów, możesz wykorzystywać podłogę do przewozu ciężkiego ładunku. W ofercie posiadamy także platformy, które ułatwiają załadunek i rozładunek towaru.

Opisany powyżej sposób montażu pozwala przede wszystkim uniknąć wibracji oraz hałasu w przyszłości. Silikon zakryje nawet najmniejsze przestrzenie, a tym samym niejako spoi panele z samochodem, dzięki czemu cała konstrukcja będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Tak elegancki sposób montażu nie umknie także Twoim klientom, którzy na podstawie wyglądu Twojego narzędzia, jakim jest samochód, będą mogli wyrobić sobie zdanie o Tobie.

Dlaczego wykonanie podłóg warto zlecić profesjonalistom?

Do wyprodukowania podłogi do samochodów dostawczych, potrzebny jest nie tylko profesjonalizm ale i doświadczenie, którym Tecnolam może się pochwalić. Ponadto korzysta z wysokiej klasy materiałów, żeby zagwarantować zadowolenie klienta.

W odróżnieniu od surowego drewna, podłogi do samochodów dostawczych wykonane ze sklejki, są dużo bardziej odporne na wilgoć. Dodatkowe warstwy postaci silikonowej farby zabezpieczającej, dodatkowo wpływają na ich anty-higroskopijne właściwości.

Podłogi samochodowe Tecnolam są dostępne dla wszystkich głównych marek oraz modeli samochodów dostawczych, dzięki czemu możemy zaproponować podłogę w 100% dopasowaną do Twojego auta.

 • Volkswagen
 • Mercedes
 • Opel
 • Fiat
 • Iveco
 • Ford
 • Peugeot
 • Citroën
 • Renault
 • Nissan
 • Toyota

Dlaczego warto wybrać podłogi do samochodów dostawczych Tecnolam?

Podłoga do samochodu dostawczego wykonana na miarę ze sklejki o grubości 12 mm, pokrytej fenolem i wykończonej aluminiowymi brzegami wpłynie na żywotność całego pojazdu. Usprawni Twoją pracę, podniesie poziom bezpieczeństwa i pozwoli Ci lepiej zaaranżować przestrzeń ładunkową.

Możesz także skorzystać z innych produktów Tecnolam, takich jak okładziny wewnętrzne do samochodów dostawczych, platformy rozładunkowe, bagażniki dachowe na drabinę, szafki, szuflady, regały i skrzynki, a tym samym uzyskać idealnie dopasowany do Twoich celów, warsztat mobilny.

Podłogi do samochodów dostawczych wszystkich marek

Podłogi do samochodów dostawczych Mercedes

CITAN
VITO
SPRINTER

Podłogi do samochodów dostawczych Iveco

DAILY

Podłogi do samochodów dostawczych Renault
Podłogi samochodowe do Volkswagen

CADDY
CRAFTER
TRASPORTER

Podłogi samochodowe do Hyundai

H350

Płyty podłogowe do samochodów dostawczych Peugeot

BIPPER
PARTNER
EXPERT
BOXER

Płyty podłogowe do samochodów dostawczych Citroen

NEMO
BERLINGO
JUMPY
JUMPER

Płyty podłogowe do samochodów dostawczych Nissan

NV200
NV300
NV400

Panele samochodowe do samochodów dostawczych Toyota

PROACE

Podłogi samochodowe do Man

MAN TGE

Podłogi samochodowe do Dacia

DOKKER

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ NA PŁYTY PODŁOGOWE DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH TECNOLAM