Skip to main content

Profesjonalna zabudowa samochodu dostawczego dla handlowca – 5 powodów, dla których tak trudno się bez niej obejść

1 lutego, 2023

W ostatnim artykule opisaliśmy kilka trików na to, jak bezpiecznie przewozić narzędzia i materiały w samochodzie dostawczym. Dzisiaj skupimy się na zabudowie dla handlowców. Profesjonalna zabudowa samochodu dostawczego dla handlowca przekształca pojazd z pełni funkcjonalne, mobilne miejsce pracy. Systemy regałów Tecnolam są nie tylko projektowane przez firmę, ale także produkowane na miejscu. Tecnolam ma zatem pełną kontrolę nad każdym etapem jej powstawania, a dzięki wysokiej klasy materiałom, firma może zaoferować doskonałą jakość za przystępną cenę. Co więcej, wszystkie produkty Tecnolam mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Innymi słowy, oferta Tecnolam oferuje liczne korzyści.

W tym artykule analizujmy możliwości, jakie daje profesjonalna zabudowa samochodu dostawczego dla handlowca. Eksperci Tecnolam mają doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań dla różnych branż i typów działalności, do różnych marek samochodów dostawczych, w tym także dla sprzedawców i przedstawicieli handlowych.

Profesjonalna zabudowa samochodu dostawczego dla handlowca – zalety

Niezależnie od tego, czy jesteś hydraulikiem, elektrykiem, stolarzem czy naukowcem, posiadanie zorganizowanego samochodu dostawczego robi ogromną różnicę. Twoje życie zawodowe będzie o wiele łatwiejsze dzięki dostosowanemu do potrzeb zestawowi regałów do auta dostawczego.

Przyjrzyjmy się korzyściom, jakie dzięki zabudowie Tecnolam mogą odnieść mobilni sprzedwcy.

  1. Wygoda

Profesjonalna zabudowa samochodu dostawczego dla handlowca pozwoli na łatwiejsze wykonywanie pracy. 

Indywidualny projekt oznacza, że uzyskasz łatwy dostęp do towarów, które sprzedajesz najczęściej. Mamy również pomysły na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej, które ułatwiają przechowywanie, ładowanie i rozładowywanie towaru.

Dobrze przemyślany projekt sprawia, że znalezienie konkretnej rzeczy jest znacznie prostsze. Pozwala również zaoszczędzić czas, co zwiększa produktywność i zyski. Nie trzeba już będzie grzebać w tylnej części furgonetki w poszukiwaniu zgubionego przedmiotu.

  1. Funkcjonalność i wydajność

Kluczem do zaprojektowania doskonałego zestawu zabudowy jest skupienie się na jej funkcjonalności.

W zależności od branży, w której pracujesz, możesz mieć na stanie towary w kartonach lub zapakowane luźno. Jednak niezależnie od ich rozmiaru, chcesz również maksymalnie wykorzystać przestrzeń ładunkową. Systemy regałowe dla samochodów dostawczych umożliwiają manewrowanie podczas załadunku i rozładunku towaru. Dzięki temu Ty i Twoja załoga możecie wykonywać swoją pracę bardziej efektywnie. 

  1. Większa ładowność

Przedstawiciele handlowi często narzekają na dostępną przestrzeń.

Jeśli aby wyciągnąć dany artykuł, musisz przekopywać się przez masę innych przedmiotów, zainstaluj zestaw półek. Zwiększenie ładowności pomoże Ci oszczędzać czas i lepiej nim zarządzać. Jak często musiałeś podrzucać klientom różne rzeczy, a potem wracać po coś innego? Maksymalne wykorzystanie przestrzeni z tyłu furgonetki może oszczędzić Ci niepotrzebnych podróży.

  1. Eliminacja uszkodzeń

Zestaw półek w samochodzie to gwarancja, że każdy przedmiot ma swoje miejsce.

Luźno położone przedmioty mogą uszkodzić wnętrze pojazdu, szczególnie jeśli mają ostre kanty lub końcówki. Mogą także same ulec zniszczeniu, na przykład, jeśli są wykonane z delikatnego materiału. Zestawy regałów do furgonetek zapobiegaj przesuwaniu się przedmiotów i ich uszkodzeniu. 

Należy również rozważyć kwestię zdrowia i bezpieczeństwa. Kiedy cały sprzęt jest porozrzucany z tyłu furgonetki, narażać się na niebezpieczeństwo. Prawdopodobnie wiesz z doświadczenia, jak łatwo jest przyciąć sobie palec na narzędziu schowanym pod warstwą blachy. Albo może zdarzyło Ci się wejść na metalowy pręt i uderzyć się w goleń. 

Nieuporządkowane samochody dostawcze zwiększają również ryzyko uszkodzenia narzędzi i maszyn. A uszkodzone sprzęty mogą być kosztowne w wymianie. Profesjonalna zabudowa samochodu dostawczego dla handlowca może zatem przynieść znaczne oszczędności.

  1. Profesjonalny wizerunek

Przedstawiciele handlowi opierają swój biznes na wizerunku.

Dla sprzedawców szczególnie ważne jest pierwsze wrażenie, ponieważ mówi ono wiele na temat sprzedawanych artykułów. Nie zawsze jesteś oceniany na podstawie tego, jak dobrze wykonujesz swoją pracę. Większość ludzi ocenia siebie nawzajem na podstawie swojego wyglądu. Jeśli pojawisz się z nieuporządkowaną furgonetką, będzie to odzwierciedleniem Twojego charakteru. A pierwsze wrażenie jest trwałe i wpływa na postrzeganie całego Twojego biznesu.  

Indywidualne zestawy regałów do furgonetek pomogą poprawić Twój profesjonalny wizerunek i zapewnią Ci natychmiastową wiarygodność. Chodzi nie tylko o to, by zaimponować klientom. Potencjalny nowy pracownik będzie pod większym wrażeniem i chętniej podejmie pracę u Ciebie, jeśli Twoja furgonetka będzie wyglądała tak, jak należy. Dzięki temu możesz rozwijać swój biznes i budować markę własną, a profesjonalna zabudowa samochodu dostawczego dla handlowca będzie Ci w tym sprzyjać.

Dostarczane przez nas rozwiązania w zakresie regałów samochodowych mają na celu ułatwienie i uprzyjemnienie Twojej pracy. Zabudowa samochodu dostawczego dla handlowca jest praktycznie niezbędna. Jakiego typu regałów na samochody dostawcze potrzebujesz?