Skip to main content

Warsztat mobilny na czterech kołach – nieustannie rozwijająca się innowacja

2 lutego, 2022

Innowacyjność, zorganizowane i sprytne podejście do życia to Twoje motto? Z tego wynika, że warsztat mobilny może być doskonałym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Jeśli zastanawiasz się nad urządzeniem swojego mobilnego warsztatu, to jesteś we właściwym miejscu: odkryj tajemnice indywidualnej aranżacji.

Zakup dobrych regałów do samochodu dostawczego to początek pracy nad swoim profesjonalizmem. W końcu, niezależnie od tego, czym się zajmujesz, regały do furgonetki mogą wiele ułatwić.

Czy myślisz o tym, co by było, gdybyś miał możliwość przeniesienia swojego warsztatu do dużego miasta, takiego jak na przykład Kraków, czy Warszawa? Przeprowadzka do dużego miasta może wiązać się z dużą ilością wolnego czasu, ale jeśli tak nie będzie, to posiadanie przy sobie własnych materiałów i sprzętu może mieć decydujące znaczenie.

Innowacja na czterech kołach – warsztat mobilny we włoskich barwach

Włochy słyną ze swojego przywiązania do profesjonalizmu, a to dlatego, że doceniają małe i średnie firmy oraz rzemiosło. Bycie rzemieślnikiem to niejednokrotnie coś, co dotyczy tradycji, tożsamości, serca własnego zawodu.

Nie oszukujmy się, wszystko, co może pomóc w pracy, działa na plus. Warto zastanowić się nad kupnem praktycznych rozwiązań i wdrożyć je do swojego warsztatu. W tym przypadku, tak naprawdę, mówimy o czymś, co może zmienić Twoje życie, a tym samym zmienić Twoje codzienne funkcjonowanie w pracy.

Zastanów się nad sposobem, w jaki spędzasz swój dzień pracy, zanotuj rzeczy, które mógłbyś zmienić i po prostu wprowadź je w życie! Jeśli jesteś zmęczony brakiem porządku w swoim samochodzie dostawczym, zbyt długim czasem potrzebnym na naprawę narzędzi, szczególnie jeśli niektóre z nich są wyjątkowo uszkodzone, być może warsztat mobilny jest tym, czego potrzebujesz.

„To ważne, aby rozważyć przekształcenie swojego samochodu dostawczego w prawdziwy osobisty warsztat mobilny  dostosowany do Twoich potrzeb”.

Warsztat mobilny – doskonała przyszłość dla Twojego samochodu dzięki Tecnolam

Małe podsumowanie korzyści płynących z posiadania konfiguracji dostosowanej do potrzeb:

  • Zaoszczędzi Ci to dużo czasu podczas codziennych interwencji i zleceń u klientów.
  • Idealnie pasuje do Twojej vana i jego rozstawu osi.
  • Możesz wybierać pomiędzy różnymi rodzajami półek, szafek, walizek i akcesoriów.
  • Został zaprojektowany z myślą o potrzebach Twojej pracy, a więc na podstawie Twojego aktualnego zawodu, który – jak wszystko w życiu – jednak może czasem się zmienić w zależności od trendów na rynku.
  • 36 miesięcy gwarancji.
  • Produkty są zbudowane z najlepszych materiałów na rynku. Elementy są wykonane tak, aby były lekkie, a zatem nie wpływają na wagę furgonetki, ale jednocześnie wytrzymałe, aby bezpiecznie pomieścić każde narzędzie i małe części niezbędne w Twojej pracy.
  • Cena jest korzystna, bowiem produkty są przekazywane od producenta do konsumenta bez pośredników.
  • Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, ostateczny koszt zostanie wysłany do Ciebie w wycenie 3D, zawierającej wszystkie szczegóły.
  • Jeśli potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, po prostu zapytaj, dobierzemy najlepsze akcesoria, które możesz zastosować w swojej furgonetce (niektóre z nich są wyjątkowo praktyczne, doskonale wykończone i przede wszystkim naprawdę wiele potrafią zmienić w codziennej pracy).
  • Przesyłka jest realizowana na terenie Europy.

Warsztat mobilny to ogromna liczba korzyści – niektóre wyraźne na pierwszy rzut oka, inne widoczne dopiero po czasie

Powiedzmy to, ponieważ oglądanie zdjęć nie wystarczy, aby uchwycić wszystkie korzyści płynące z posiadania warsztatu mobilnego na czterech kołach. Korzyści te stają się naprawdę ważne już od pierwszego tygodnia użytkowania. W zasadzie już posiadanie regałów, które pomogą Ci w pracy i ładnej podłogi może sprawić różnicę, ale pomyśl zamiast tego o kompletnej konfiguracji dostosowanej do Twojego samochodu dostawczego: to naprawdę odmieni Twój dzień pracy!

Twoja zabudowa może być wykonana całkowicie na miarę, możesz nadać życie swojemu projektowi bez żadnych ograniczeń co do wielkości, materiałów i wykończenia. Możliwe jest skonfigurowanie każdej marki i rozstawu osi furgonetki zarówno z regałami standardowymi, jak i z regałami wykonanymi na zamówienie, specjalnie dostosowanymi do Twoich potrzeb.

Na przykład, jeżeli jesteś elektrykiem i codziennie używasz: śrub, kabli, gniazdek czy drabiny, możesz potrzebować solidnych, ale lekkich pakownych półek z plastikowymi skrzynkami narzędziowymi! Dobra wiadomość jest taka, że możesz znaleźć to wszystko za pomocą jednego kliknięcia, prosząc o wycenę 3D od Tecnolam.

Kiedy otrzymasz wycenę, wszystko pójdzie już z górki, ponieważ w ciągu kilku dni roboczych, o ile wybierzesz produkty Tecnolam, Twój zestaw będzie dostarczony i z łatwością go zmontujesz.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.