Skip to main content

Regały do samochodów dostawczych – pomysły na zwiększenie produktywności w pracy

16 marca, 2022

Jeśli jesteś profesjonalnym fachowcem i trudno Ci utrzymać porządek w swoim samochodzie dostawczym, powinieneś rozważyć wyposażenie go w regały dostosowane do Twoich potrzeb. Czy potrzebujesz pomysłów na regały do samochodów dostawczych? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, dostosowane do Twoich potrzeb regały do samochodów dostawczych zapewnią Ci łatwy dostęp do części, narzędzi i pozostałego wyposażenia. Ostatnio opisywaliśmy, jak zabudować samochód krok po kroku, a dzisiaj przedstawiamy konkretne pomysły dla różnych zawodów.

Istnieje szeroka gama regałów do samochodów dostawczych, które można dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Tworząc mobilny warsztat, nie zapomnij o szufladach, regałach i szafkach.

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym pomysłom na regały do samochodów dostawczych, które zapewniają wygodę i ochronę, a przede wszystkim ułatwiają życie, co ma niezwykle ważny wpływ na komfort pracy i ogólne samopoczucie.

Pomysły na regały do samochodów dostawczych dla profesjonalistów

Na początek przyjrzyjmy się pomysłom na półki, które rozwiązują problemy typowe dla profesjonalistów z różnych dziedzin, od elektryków po hydraulików, od pracowników budowlanych po naukowców. 

Pudła ułożone w kącie. Czy to brzmi znajomo? Sprzęt przywiązany do regałów za pomocą pasków czy tak zwanych “trytytek”. Rury lub kawałki drewna wrzucone bezładnie na zaplecze. Prawdopodobnie również Ty cierpisz z powodu porozrzucanych narzędzi i sprzętu, który uszkodził się w wyniku nieostrożnego przewożenia. 

Spójrzmy prawdzie w oczy, tył Twojego samochodu dostawczego to niezorganizowany bałagan. Oto kilka szybkich rozwiązań: 

 • Regulowane półki. Idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy wymagają wszechstronności. Jak sama nazwa wskazuje, można dostosować rozmiar tych półek do swoich codziennych potrzeb. 
 • Półki stalowe i aluminiowe. Oba metale są wytrzymałe i trwalsze niż drewno. Decyzja będzie zależeć od budżetu i maksymalnego ciężaru, jaki chcesz przenieść. Aluminium jest droższe, ale znacznie lżejsze od stali. 
 • Regały z zamkniętymi drzwiczkami. W przypadku bardziej wyrafinowanej wersji regałów, regały z zamykanymi drzwiczkami zapobiegają porysowaniu i wgnieceniu wewnętrznych ścian samochodu dostawczego przez narzędzia. 

Pomysły na regały do samochodów dostawczych przeznaczone dla elektryków

Ponieważ elektrycy przewożą tak wiele maleńkich części, łatwo jest je zgubić lub zapomnieć, gdzie się je położyło. Łatwo temu zapobiec, instalując półki z przegródkami, które idealnie nadają się do utrzymania porządku i łatwego dostępu do akcesoriów. 

Można nawet pójść o krok dalej i zainstalować wysoką komodę w drzwiach bocznych, którą można po prostu otworzyć i znaleźć potrzebną część. Dzięki takiemu efektywnemu rozwiązaniu nie trzeba już tracić czasu na szukanie części zamiennej na zapleczu. 

Szafka w drzwiach bocznych może być wykonana na miarę i zawierać szereg pomysłów na półki do samochodów dostawczych. Do wyboru są półki na skrzynki narzędziowe, skrzynki i różne pojemniki na taśmy, wtyczki, kable itp.  Wysoka szafka w drzwiach bocznych nie zajmuje dużo miejsca we wnętrzu samochodu dostawczego. Pozwala to na montaż itrnnych pomysłów, które są świetne dla elektryków, takich jak regał na pudełka.

Pomysły na półki do samochodów dostawczych dla hydraulików

Hydraulicy mają podobne problemy jak elektrycy. Niezliczone ilości małych części mogą być koszmarem do znalezienia, jeśli walają się z tyłu samochodu dostawczego. Oprócz powyższych pomysłów na regały do furgonetek, specjaliści ci mogą również rozważyć regały do furgonetek dla hydraulików.

Zapewni to miejsce na każdy rodzaj części, które mogą być przewożone – łącznie ze zlewem kuchennym. Nasze elastyczne rozwiązania umożliwiają efektywne przechowywanie różnych długości rur i giętarek. Narzędzia i sprzęt będą leżały spokojnie w bezpiecznym miejscu. I oczywiście nadal będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca na podłodze z tyłu furgonetki, aby mieć dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz. 

Inne pomysły na regały do samochodów dostawczych

Zadajmy sobie pytanie: ile czasu tracisz na szukanie narzędzi lub wracanie, aby wymienić zepsuty element wyposażenia? Oto więcej pomysłów na regały do furgonetek, które mogą się sprawdzić w Twoim przypadku!

 • Zamykane szuflady
 • Pojemniki
 • Przegródki
 • Haki
 • Uchwyty
 • Uchwyty na skrzynki narzędziowe
 • Podłoga 
 • Okładziny wewnętrzne

Regały do samochodów dostawczych zapewniają wszelkiego rodzaju rozwiązania dla profesjonalnych przedsiębiorców. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej pomysłów na regały do samochodów dostawczych od naszych ekspertów.