Skip to main content

Okładziny wewnętrzne do samochodów dostawczych

Okładziny boczne i panele wewnętrzne do samochodów dostawczych

„Okładziny wewnętrzne do samochodów dostawczych to najlepszy sposób na zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej i pojazdu oraz ochronę przewożonego towaru.”

Standardowo w samochodach dostawczych nie są montowane żadne zabezpieczenia, które chroniłyby ich wnętrze przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Jest ono narażone na wstrząsy, powodujące przesuwanie się towaru, mogące naruszyć ściany samochodu, szczególnie jeśli ładunek jest ciężki, bądź zawiera metalowe elementy lub ostre zakończenia. Rozwiązaniem są okładziny wewnętrzne do samochodów dostawczych i panele podłogowe. Dzięki nim, ładunek pozostaje na swoim miejscu podczas transportu i nie przesuwa się. Zabezpiecza to nie tylko ściany samochodu, ale także sam towar, czy inne przewożone przedmioty. Wykorzystanie zarówno okładzin, jak i dedykowanych podłóg zabezpieczających zapewnia najlepszą ochronę przestrzeni ładunkowej.

Okładziny wewnętrzne do samochodów dostawczych i boczne panele wewnętrzne są szczególnie przydatne:

 • w vanach używanych regularnie do transportu towarów i dóbr, które są narażone na uszkodzenia podczas transportu,
 • w samochodach, w których przewożone są materiały narzędzia do pracy

VIDEO TUTORIAL – JAK ZAMONTOWAĆ PANELE WEWNĘTRZNE DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Okładziny do samochodów dostawczych Tecnolam wykonane są z dwóch rodzajów materiałów:

 • Polipropylenu o grubości 4 mm, który jest niezwykle lekki, a zarazem odporny na średnie i lekkie wstrząsy.
 • Malowanej blachy o grubości 0,4 mm, odpornej na średnie i mocne uderzenia.

Zalety polipropylenu przy produkcji okładzin samochodowych

Okładziny i panele wewnętrzne do samochodów dostawczych marki Tecnolam wykonane są polipropylenowych komponentów o strukturze plastra miodu, o grubości 4 mm.
Charakterystyczna struktura przypominająca plaster miodu sprawia, że panele wewnętrzne do samochodów dostawczych są odporne na wstrząsy i doskonale zabezpieczają ładunek, a jednocześnie są bardzo lekkie i nie zwiększają znacząco wagi pojazdu. Tym samym nie wpływają na zużycie paliwa. Ponadto są wodoodporne i łatwo utrzymać je w czystości. Można myć je na mokro wilgotną gąbką z detergentem.

Okładziny wewnętrzne do samochodów dostawczych
Okładzina wewnętrzna do samochodu dostawczego
Panele wewnętrzne
Panele wewnętrzne do samochodów dostawczych

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie przewożonego towaru oraz narzędzi, to oferta Tecnolam jest właśnie dla Ciebie! Dzięki nam możesz szybko i w łatwy sposób, przekształcić swój samochód w warsztat na kołach.
Montaż naszych części i elementów jest prosty intuicyjny, a dla osoby takiej jak Ty, która jest ekspertem w swojej branży, będzie to bułka z masłem!
Nasz zespół chętnie doradzi najlepsze rozwiązania, regały, zabudowy i okładziny do samochodu dostawczego. Możesz wybrać spośród ogromnego asortymentu paneli wewnętrznych i sprawdzonych rozwiązań, które wpłyną na bezpieczeństwo Twoje i przewożonych przedmiotów.

Przypominamy także, że nasze produkty mają 36 miesięcy gwarancji.

Okładziny wewnętrzne do samochodów dostawczych wszystkich popularnych marek i modeli

Tecnolam oferuje okładziny wewnętrzne do samochodów dostawczych wszystkich popularnych marek i modeli. Są one idealnie dopasowane i w 100% pokrywają ściany przestrzeni ładunkowej pojazdów. Panele wewnętrzne do samochodów dostawczych Tecnolam są odpowiednie dla wszystkich typów pak, wyglądają przy tym estetycznie i można je myć!

Oferujemy okładziny samochodów dostawczych marek:

 • Volkswagen
 • Mercedes
 • Opel
 • Fiat
 • Iveco
 • Ford
 • Peugeot
 • Citroën
 • Renault
 • Nissan
 • Toyota

„Niska cena dzięki łatwemu montażowi”

Nasze rozwiązania są ekonomiczne dzięki łatwości montażu! Nie musisz korzystać z usług specjalistów i odwiedzać warsztatu, aby zamontować produkty Tecnolam!

Powyższa zasada dotyczy również panele wewnętrzne do samochodów użytkowych. Oferujemy 3 lata gwarancji na nasze produkty, nawet w przypadku samodzielnego montażu przez klienta.

Proste połączenia paneli pozwalają na ich samodzielne założenie w bardzo krótkim czasie.

Do każdego zamówienia dołączona jest intuicyjna instrukcja obsługi, która krok po kroku przedstawia kolejne etapy montażu. W przypadku dodatkowych pytań, możesz zawsze skontaktować się z pracownikami, Tecnolam, który rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

Jesteś zainteresowany okładzinami do samochodu, w celu podniesienia bezpieczeńśtwa? 

W swojej historii Tecnolam wyposażył już ponad 10 000 samochodów w wysokiej jakości rozwiązania do przechowywania i ochrony wnętrz pojazdów, takich jak panele wewnętrzne do samochodów dostawczych. Skontaktuj się z nami i uzyskaj dodatkowe informacje! Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję w najlepszej cenie.